Być może Twój system zarządzania finansami nie odpowiada potrzebom firmy, a system kontroli operacyjnej jest nieelastyczny lub nawet nie jest jeszcze przez Ciebie używany. Może szybki rozwój firmy kładzie jeszcze większy nacisk na raportowanie lub nadeszła pora na rozszerzenie działalności na rynki międzynarodowe. Poszukując rozwiązania pojawiąjącego się przed Tobą problemu, z całą pewnością natkniesz się na platformę biznesową NetSuite. Ale czym dokładnie ona jest?

System NetSuite można opisać jako platformę, która umożliwia połączenie systemów zarządzania funkcjami finansowymi i działalnością operacyjną w jedną dynamiczną całość. Ta platforma biznesowa składa się z różnych modułów, które tworzą system ułatwiający rozwój i optymalizację działalności. Oracle NetSuite to platforma biznesowa, która zdobyła popularność na całym świecie. Do jej użytkowników należą słynne, szybko rozwijające się firmy, takie jak Wolt, Revolut, Spotify czy ZnanyLekarz.

Historia klienta: Dzięki platformie NetSuite Wolt i Staria wchodzą na międzynarodowe rynki (w języku angielskim).

Oprócz zarządzania finansami system obsługuje także kontrolę operacyjną, zarządzanie relacjami z klientem oraz e-commerce. Można go spersonalizować pod kątem konkretnych potrzeb biznesowych każdego użytkownika. Jest to jedna z istotnych zalet w stosunku do rozwiązań konkurencji, gdyż wszystkie aspekty zarządzania działalnością biznesową, aż po interpretowanie raportów, można połączyć w obrębie jednego, zintegrowanego systemu. Platforma biznesowa NetSuite obsługuje działalność dużych, międzynarodowych korporacji, ale działa równie dobrze w przypadku mniejszych firm, i w związku z tym sprawdza się w najróżniejszych środowiskach operacyjnych.

In Polish: download ERP guide
DOWNLOAD GUIDE IN ENGLISH >>>

Dlaczego NetSuite?

Najwyższa jakość rozwiązań NetSuite przejawia się zwłaszcza we wszechstronności systemu. Zapewniając wszystkie niezbędne elementy w jednym pakiecie, NetSuite może zastąpić firmowy system zarządzania, który składa się z wielu różnych często niepołączonych ze sobą części. Można go również używać w konkretnych, istotnych dla danej firmy obszarach działalności. Przykładowo użytkownicy mogą zdecydować, że będą użytkowane wyłącznie funkcje ERP i CRM systemu. Jednakże NetSuite nie jest wyłącznie platformą do przechowywania danych. Pomysłowość systemu staje się oczywista, gdy przyjrzymy się dodatkowym korzyściom, które może zapewnić oprócz zarządzania danymi. Dzięki automatycznym aktualizacjom, ten zawsze aktualny i sprawny system działa nieustannie w czasie rzeczywistym i w istotnym stopniu zmniejsza pracochłonność operacji finansowych. NetSuite może również generowaćmożliwości biznesowe, co przysparza jego popularności wśród firm, które rozwijają się i/lub chcą wejść na międzynarodowe rynki.

Zalety NetSuite to:

  • Usługa w pełni chmurowa, która nie wymaga instalacji ani konserwacji oraz jest stale dostępna w dowolnym miejscu i czasie
  • Możliwość dostosowania do modelu operacyjnego każdej firmy
  • Spersonalizowane, dostępne w każdej chwili funkcje raportowania w czasie rzeczywistym
  • Wszechstronny pakiet, który zawiera wszystkie potrzebne w firmie funkcje zarządzania i sprzedaż i który może zastąpić różne systemy oprogramowania, stając się centralnym punktem przetwarzania wszystkich danych.
  • Umożliwia dostęp do zupełnie nowych rynków i gwarantuje wsparcie firmom wchodzącym na arenę międzynarodową
  • Uwalnia znacznie zasoby czasu poprzez wyeliminowanie zadań wykonywanych ręcznie, dzięki czemu można poświęcić więcej czasu na odkrywanie możliwości biznesowych
  • Dostosowuje się do rosnących potrzeb firmy
  • Środowisko operacyjne wspierające nowe podejścia i koncepcje

Dla kogo przeznaczony jest NetSuite?

Mogą z niego korzystać najróżniejsze firmy. NetSuite używają przedsiębiorstwa różnej wielkości, od firm krajowych zatrudniających dziesięć osób po międzynarodowe korporacje. Ze względu na możliwości personalizacji może być wykorzystywany przez firmy działające w dowolnym sektorze, a jej funkcje związane z chmurą obliczeniową ułatwiają użytkowanie niezależnie od miejsca czy stosowanych narzędzi.

Czy platforma NetSuite może być odpowiednim rozwiązaniem dla Twojej firmy? W Starii mamy wielu zadowolonych klientów, takich jak Vinted, Wolt i Rohlik Group, którzy również korzystają z naszych międzynarodowych usług księgowych. Jeśli chcesz omówić sposoby, w jakie NetSuite może pomóc w rozwoju Twojej firmy, skontaktuj się z nami. Silna wiara w zmianę i nowe podejście zawsze się opłacają!

Umów się z nami na spotkanie i uzyskaj spersonalizowane demo NetSuite, aby poznać podstawy systemu.

Umów się na bezpłatne demo NetSuite >>>

Read NetSuite customer stories